Firma budowlano-remontowa WARM-DOMPrzedsiębiorstwo Budowlane WARM-DOM Sp. z o.o. funkcjonuje na warszawskim rynku budowlanym od 8.04.1993 r. W tym czasie wyspecjalizowało się w realizacji robót wykończeniowych, występując zarówno w charakterze generalnego wykonawcy w dużych remontach i modernizacjach, jak również w charakterze podwykonawcy na specjalistyczne roboty wykończeniowe prowadzone w szybkich, nowoczesnych, suchych technologiach.


Przedsiębiorstwo utrzymuje stały stan zatrudnienia na poziomie około 30 specjalistów, w tym 5 pracowników kadry inżynieryjno-technicznej, odpowiedzialnej za sprawne i terminowe wywiązywanie się z ustalonych przez firmę terminów. Na budowach, które realizujemy jako generalny wykonawca, korzystamy z podwykonawców instalacyjnych rzemieślników różnych specjalności, przy współpracy z którymi, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt w zakresie nowoczesnego i funkcjonalnego wykończenia wnętrz w obiektach starych jak i nowo wznoszonych. Szczególną uwagę przy realizacji robót zwracamy na uzyskiwanie wysokiej klasy wnętrz.


Współpracujemy także z architektami, specjalizującymi się w projektowaniu wnętrz, dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom kompleksową usługę, od projektu do przekazania Inwestorowi kluczy. Na wykonane przez siebie prace Przedsiębiorstwo Budowlane WARM-DOM udziela gwarancji i zapewnia swoim klientom pełną obsługę w zakresie usług budowlanych i instalacyjnych.


Nasza siedziba


siedziba firmy WARM-DOM

P.B."WARM-DOM " sp. z o.o.

ul. Walecznych 66/6

03-926 Warszawa

tel. (22) 617-64-26

e-mail:

Wszystkie znaki graficzne i loga użyte w tym serwisie należą do ich właścicieli.

Opinie wyrażane w tym serwisie są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez serwis WARM-DOM Sp. z o.o..

Ta strona używa ciasteczek (cookies) Korzystanie z niej bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
Więcej informacji w Polityce PrywatnościP.B."WARM-DOM " sp. z o.o. - 03-926 Warszawa; ul. Walecznych 66/6; tel. (22) 617-64-26 e-mail:

Copyright © 2014 Tarnawski.pl Wszystkie prawa zastrzeżone